KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13486610
nr 1348 6610
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Sanddyner & tallar, oramat löst blad, bladets mått: 29x21 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:16:41
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)